Mezoterapia, mezolift

 


Mezoterapia

Je  revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriam ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne do celej tváre, krku a dekoltu aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov. Zákrok trvá cca 30 minút a je mierne bolestivý. Pacientka odchádza domov jemne začervenalá, ďalšie dni sa niektoré vpichy hoja drobnou chrastičkou. Pleť je rozžiarená, vypnutá a regenerovaná.

Mezolift

Je to nadstavba mezoterapeutického zákroku, určená pre pacientov s dehydratovanou, unavenou, povädnutou pleťou. Princípom je aplikácia revitalizačného komplexu pozdĺž vrások na tvári, krku, dekolte, prípadne chrbtoch rúk pomocou mikroinjekcií.

Táto zmes sa skladá z rôznych produktov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus pokožky :

  • kyselina hyalúronová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.
  • vitamíny (A, B, C, E) stimulujú životné funkcie buniek
  • aminokyseliny obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia
  • koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť obnovy tkanív.
  • nukleové kyseliny aktivujú komunikáciu medzi bunkami
  • minerály prevencia a ochrana pleťových chýb
  • anti-oxidanty znižujú tvorbu voľných radikálov
  • výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok)

Počet aplikácií Mezoliftu je 2 až 3x v závislosti od poškodenia pokožky. Interval medzi jednotlivými ošetreniami je 3 týždne. Potom je vhodné kúru zopakovať o pol roka. Na udržanie dosiahnuté stavu pokožky postačí následne 1 ošetrenie ročne. Po aplikácii mirkoinjekcií môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť mejkapom. Naša technika však minimalizuje možnosť ich vzniku. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote.

 

Cenník zákrokov

Filorga NCTF 3ml 100,00 EUR

Filorga NCTF 135 HA 3ml 120,00 EUR

Teosyal Redensity 1ml 180,00 EUR