Výplne kyselinou hyalurónovu

 

 

Chceli by ste vrátiť proces starnutia a opäť získať niekdajší mladistvý vzhľad? S pomocou novej generácie výplňových materiálov sme schopní odstrániť známky starnutia a nielen to. Výplňové materiály majú totiž aj dosiaľ nevídané preventívne účinky. Umožňujú predchádzaniu vzniku vrások, záhybov na tvári a spôsobujú vypnutie pokožky.

Prečo používame prípravky kyseliny hyalurónovej

Ide o gélovitú, priehľadnú hmotu, ktorú ľudský organizmus výborne prijíma. Táto látka je úplne prirodzeným materiálom, ktorý sa nachádza vo veľkom množstve v ľudskom tele v pokožke, kĺboch, očnom sklovci a podobne. V pokožke tvorí základnú hmotu, v ktorej „plávajú“ ostatné kožné bunky a vlákna. V skutočnosti ide o telu vlastnú látku, ktorú organizmus neprijíma ako cudzí materiál. V pokožke, kde sa vytvoria vrásky, chýba práve kyselina hyaluronová a na odstránenie alebo zmenšenie vrásky sa musí dodať zvonka. Po aplikácii do pokožky nasaje do svojho reťazca tkanivovú tekutinu a zväčší svoj objem. Dochádza k zvlhčeniu pokožky, vyrovnaniu záhybu a vrásky, vypnutiu pokožky, zlepší sa jej pružnosť. Pokožka sa vystrie, evidentne na pohľad a pohmat omladne, vyrovnajú sa vrásky. Podanie kyseliny hyaluronovej do pokožky má úžasný regeneračný a omladzujúci účinok. Toto je možné pozorovať pri podávaní do kožných vrások. Vráska, do ktorej bola aplikovaná kyselina hyaluronová, je po 12-18 mesiacoch menšia a jemnejšia, aj keď sa preparát z miesta podania dávno zrezorboval.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej je bezpečná, keďže sa jedná o látku telu vlastnú, ktorá len vekom ubúda nie je potrebné robiť testy na alergiu. Farmaceutické laboratóriá ,ktoré túto látku vyrábajú, používajú špeciálne technológie, ktoré predlžujú efekt. V našom centre používame čistú kyselinu hyalúronovú v preparátoch Teosyal Filorga.

Výplne kyselinou hyaluronovou používame

  • na spevnenie, stiahnutie a tonizáciu ochabnutej pokožky (mezoterapia a mezolift)
  • na korekciu najjemnejších vrások (líca, pery, okolie očí)
  • na korekciu menších a stredných vrások (čelo, oči, šija, pery)
  • na výplň hlbokých vrások a záhybov ( pery, čelo, kruhy pod očami)
  • na korekciu pier
  • výplň líc (neinvazívny minilifting tváre)

Priebeh ošetrenia

Dôležité je, aby klientka bola počas zákroku úplne zdravá, neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť. Pred zákrokom je klientka podrobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Je upozornená aj na možné komplikácie, preto treba striktne dodržiavať rady lekára.
Gél je vstrekovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok na vašu pokožku. Aplikácia bezpečná. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Znecitlivenie sa môže previesť buď špeciálnym krémom, alebo injekčne. Hlavne oblasť pier a ich okolia je zvlášť bolestivá. Kyselina hyalúronová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, naši klienti odchádzajú hneď po zákroku domov. Prípadne vzniknutú modrinku je možné zakryť make upom.

Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenelé, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa objaviť modrina v ošetrenej oblasti. Tieto prejavy nepovažujeme za komplikácie ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín alebo do 3 dní ustupujú. Lekár si pacientku zvyčajne zavolá na kontrolu o 2 týždne a môže sa dopichnúť v prípade, ak sa celá dávka nespotrebovala. Po zákroku neodporúčame pobyt na slnku a v saune použitie make upu je tiež vhodné odložiť až na nasledujúci deň. Doba trvania je individuálna, okolo 12 mesiacov, prípadne dlhšie.

 

 

Cenník zákrokov

TEOSYAL Pure sense1,0 ml 190,00 EUR  
TEOSYAL Touch up 1,0 ml 220,00 EUR  
TEOSYAL Global action 1,0 ml 200,00 EUR
TEOSYAL LIP 1,0 ml 250,00 EUR  
FILORGA MHA 1O 3,0 ml 180,00 EUR 
FILORGA MHA 18 1,0 ml 155,00 EUR 
FILORGA XHA3  1,0 ml  190,00 EUR
FILORGA XHA VOLUME  1,0 ml  200,00 EUR
Aplikácia Emla krému na znecitlivenie 5,00 EUR  
Zubolekárska anestéza 10,00 EUR