Frakčný CO2 resurfacing – radikálne laserové omladenie

 

 

Jedná sa o najnovšiu svetovú modernú technológiu v omladzovaní kože tváre, krku, dekoltu a rúk s výbornými výsledkami.

Je to ambulantný zákrok bez celkovej anestézie so skrátenou dobou rekonvalescencie na 3 – 5 dní. Má silný antiage-ový efekt- naštartuje znovu tvorbu vlastného kolagénu, čo spôsobí, že pleť je po zákroku opäť napnutá a výrazne sa zlepší aj jej textúra.

Ide o prevratnú novinku rýchleho a efektívneho omladenia bez použitia skalpelu. Počas jedného ošetrenia dochádza k eliminovaniu jaziev, pigmentácií, hlbokých vrások, rozšírených pórov a celkovému navráteniu elasticity pokožky a to všetko pri jednom ošetrení!

Omladzujúci účinok dosahujeme vďaka zvýšenému účinku na vyhladenie a korekciu vrások, jaziev, pigmentácií, rozšírených pórov a obnovenie elasticity kože na aký ste boli doteraz zvyknutí. Ide o frakčný ablačný CO2 laser najnovšej generácie, ktorý spôsobí tepelné poškodenie do hĺbky 2 -3 mm s následnou stimuláciou podkožia a efekt zmrštenia kože – stiahnutie pórov, zlepšenie textúry, vyhladenie vrások , jazvičiek a obnovenie elasticity kože. Frakčný znamená možnosť rozdeliť laserový lúč do viacerých utratenkých lúčov, pod ktorými sa pokožka odparuje a medzi tým zostávajú nepoškodené kožné ostrovčeky. Tým sa výrazne znižujú vedľajšie účinky po zákroku a hojenie pacienta.

Novinkou je možnosť aplikácie tohto lasera na všetky fototypy kože, špeciálna koncovka umožňuje omladenie aj doteraz neprístupných oblastí /kožné záhyby/ a zvýšenie efektu ošetrenia hlbším prehrievaním kožného tkaniva dosahujeme takmer dokonalý vzhľad pleti. Výhodou je aj voľba rozsahu tepelného poškodenia z 2% až na 20% ošetrovanej oblasti a tým možnosť korigovať pleť rôznych vekových kategórií.

Samotnému zákroku predchádza nutná odborná konzultácia…

Zákrok trvá cca 30 minút. Počas zákroku pociťuje klient ľahké pálenie, ktoré sa postupne stupňuje na silnejšie štípanie trvajúce cca 1 hodinu. Po zákroku aplikujeme klientovi ľadové obklady. Už deň po zákroku sa pacient môže vrátiť k bežnému životu, pretože po 24 hodinách je možné nanášať make-up. Ďalších 3 – 10 dní podľa intenzity zákroku je pleť začervenalá, mierne opuchnutá, ošupujúca sa a s drobnými chrastičkami. Proces hojenia je veľmi individuálny, podmienený dôkladnou hygienou a starostlivosťou o pleť. Po zákroku sa odporúča 3 – 4 týždne používať krém s ochranným faktorom 50+, 4 – 8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku a neopaľovať v soláriu! Po zákroku je okamžitý viditeľný efekt vypnutia pokožky, v priebehu hojenia sa stimuluje novotvorba kolagénu, ktorá zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky.

Kontraindikácie frakčného laserového resurfacingu : tehotenstvo, podozrenie na malígny kožný nádor, herpes v ošetrovanej lokalite, užívanie isotretinoinu /Roaccutane, Acnenormin/ a sklon k patologickému hojeniu rán /keloidy/.

 

Cenník zákrokov

Tvár 400,00 EUR  
Krk 150,00 EUR  
Tvár + krk 300,00 EUR  
Dekolt 200,00 EUR  
Tvár+krk+dekolt 400,00 EUR  
Ruky 80,00 EUR  
Spevnenie brucha+ ošetren.strie 120,00 EUR  
Zákrok v rozsahu do 40cm2 plochy 130,00EUR
Líca 150,00 EUR  
Čelo 80,00 EUR  
Sánky 120,00 EUR  
TESTER ošetrenie strie frakč.laserom 5,00EUR