3D FOTOREJUVENIZÁCIA
02
Nov

3D FOTOREJUVENIZÁCIA

Využite obdobie jesene na začiatok fotorevitalizačnej kúry

Fotostarnutie je starnutie pôsobením svetla.

Vzniká následkom vystavovania pokožky škodlivým vplyvom prostredia, predovšetkým UVA lúčov.

Fotostarnutie zapríčiňuje unavenú pleť s vráskami a ochabnutými kontúrami tváre. 3D koncept fotorejuvenizácie je forma neinvazívnej fotorejuvenizácie s rozličnými svetelnými zdrojmi aplikovanými naraz počas jedného ošetrenia.

Každá vrstva pokožky je považovaná za unikátnu časť, ktorá je liečená špecifickým svetelným zdrojom. V porovnaní s doteraz známou fotorejuvenizáciou, progresívnejšia 3D fotorejuvenizácia dosahuje oveľa hlbšie ošetrenie pokožky. Laserové lúče spôsobujú reaktiváciu fibroblastov a remodeláciu kolagénu. Výsledkom je pevná a pružná pokožka. Vrásky sa zredukujú, spevnia sa kontúry tváre a dochádza k farebnému zjednoteniu pleti, bieleniu tmavých pigmentových fľakov, odstráneniu cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov.

3D fotorejuvenizácia pozostáva z piatich ambulantných ošetrení v trojtýždňových intervaloch. Jedno ošetrenie tváre trvá do 20 minút. Terapia tváre, krku, prípadne dekoltu trvá asi 30 minút.

 

Cena balíka 5 ošetrení je 520,- Eur

Naša filozofia

Zdravotnícke zariadenie GALENOS je určené všetkým, ktorí chcú spomaliť starnutie a zdieľajú rovnaké hodnoty ako my: ZDRAVIE na prvom miete, BEZPEČNOSŤ, PRIRODZENOSŤ a OSOBNÝ PRÍSTUP.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny – formou dohody po telefonickom objednaní, alebo cestou objednávacieho formulára.