Príprava vašej pleti na zimu – anti aging terapia
02
Nov

Príprava vašej pleti na zimu – anti aging terapia

Využite akciovú ponuku:

3 x IPL ošetrenie + 2x mezoterapia

Kombinácia IPL ošetrenia a mezoterapie poskytuje viditeľné zlepšenie stavu pokožky tváre, krku, dekoltu.

IPL ošetrenie štartuje neokolagenézu, ktorá podporuje elasticitu a pevnosť pokožky, redukuje vrásky vďaka čomu pokožka pôsobí mladistvým dojmom. Ošetrenie viditeľne redukuje pigmentové fľaky, rozšírené žilky, póry, vrásky, nerovnosti kože a výrazne zlepšuje tonus a celkovú kvalitu pokožky. Antiaging terapia ošetruje pokožku tváre, krku, dekoltu a rúk neinvazívnym spôsobom, vďaka čomu klient nepotrebuje dlhý čas na rekonvalescenciu. Táto unikátna terapia je individuálne nastavená na každého klienta a sústredí sa tak na výraznú pomoc pri konkrétnych problémoch s pleťou a s prejavmi starnutia pokožky. Vysoký komfort, pohodlie klienta a neporovnateľne vysoká účinnosť terapie je zárukou dosiahnutia mladistvejšieho vzhľadu pokožky, zlepšenia kvality a farby pleti.

Mezoterapia zahladí škody napáchané slnkom a pripraví ju na výrazné zmeny teplôt, ktoré atakujú kožu v zimnom období.

Aplikácia biorevitalizačného roztoku do stredných vrstiev kože, do miest, kde sa tvoria nové kožné bunky. Biorevitalizačný roztok (FILORGA NCTF® HA) obsahuje všetky látky potrebné k obnove pokožky (vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzýmy, antioxidanty) a kyselinu hyalurónovú. Celkom 55 účinných ingrediencí. Okrem dodania všetkých stavebných látok je pokožka stimulovná mnohopočetnými vpichmi k novotvorbe vlásočníc. aj zrelá pleť je tak dostatočne prekrvená a zásobená kyslíkom a všetkými živinami. Pokožka si tak ponecháva všetky vlastnosti mladosti - mäkkosť, elasticitu a pevnosť.

Ošetrenia sa kombinujú v 2-3 týždňových intervaloch

Cena: balík ošetrení stojí 520 eur (bežná cena 650 eur)

Naša filozofia

Zdravotnícke zariadenie GALENOS je určené všetkým, ktorí chcú spomaliť starnutie a zdieľajú rovnaké hodnoty ako my: ZDRAVIE na prvom miete, BEZPEČNOSŤ, PRIRODZENOSŤ a OSOBNÝ PRÍSTUP.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny – formou dohody po telefonickom objednaní, alebo cestou objednávacieho formulára.