Laserová liečba akné

Laserová liečba akné

kvapka

Akné znepríjemňuje každodenný život mnohým pacientom. Kvalitu pokožky vo všeobecnosti ovplyvňujú dedičné danosti a hormóny.

Kým niektoré faktory spôsobujúce zvýšenú mastnotu pokožky sa dajú pomerne úspešne odstrániť, s ďalšími sa jednoducho musíme zmieriť.

V čase dospievania je mnoho ľudí postihnutých tvorbou akné. Na tom, samozrejme, nie je nič výnimočné. Je to normálny sprievodný jav dospievania. Avšak niektorí ľudia trpia príznakmi akné aj v dospelosti. Toto kožné ochorenie vzniká v dôsledku uzatvorenia vývodov mazových žliaz, čo následne vedie k ich zápalu. Stagnácia sekrétu mazových žliaz má za následok ich poškodenie a vznik hlbokého zápalu, ktorého výsledkom je zjazvenie.

Na liečbu aktívneho akné môžu lasery bezpečne preniknúť do optimálnej hĺbky vrstiev kože a zamedziť nadmernej aktivite mazových žliaz. Použitím regulovaných tepelných efektov sa funkcia týchto žliaz značne zníži a hladiny mazu na pokožke sa vrátia späť na normálnu úroveň.
Laserová liečba akné taktiež urýchľuje proces hojenia tým, že stimuluje kolagén v koži, čo vedie k jej obnove a regenerácii. To pomáha pokožke sa vyhladzovať, znižuje účinky zjazvenia po akné.

Cenník zákrokov

V závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy a typu použitého lasera od 60 €

Ďakujeme za Vašu objednávku na ošetrenie: Laserová liečba akné.

Naša filozofia

Zdravotnícke zariadenie GALENOS je určené všetkým, ktorí chcú spomaliť starnutie a zdieľajú rovnaké hodnoty ako my: ZDRAVIE na prvom miete, BEZPEČNOSŤ, PRIRODZENOSŤ a OSOBNÝ PRÍSTUP.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny – formou dohody po telefonickom objednaní, alebo cestou objednávacieho formulára.