Chemický peeling

Chemický peeling

kvapka

Chemický peeling

Chemický peeling využíva na jemné zbrúsenie pleti, stiahnutie pórov a na omladenie pokožky AHA-alfahydroxykyseliny (kyselina glykolová) alebo PHA-polyhydroxykyseliny (kyselina glukónová), teda ovocné kyseliny.

Podľa hĺbky prieniku chemických látok a následného uvoľnenia jednotlivých vrstiev kože možno chemický peeling rozdeliť od povrchového cez stredne hlboký až po hlboký peeling.

 

Povrchový chemický peeling

Robí sa kyselinou glykolovou. Je to netoxická prírodná kyselina získaná z cukrovej trstiny. Známa je aj ako AHA kyselina. Jemne odstraňuje povrchovú časť pokožky. Odstránia sa tak odumreté bunky, pleť sa regeneruje, pokožka zostáva prekrvená, napnutá, póry sú stiahnuté a sčasti sa vyrovnávajú aj jazvičky. Má výrazný vplyv aj na mazotvorbu. Mastná pleť sa po takejto aplikácii zmení na polomastnú. Kúra pozostáva zo 6 až 10 ošetrení.

 

Hlboký peeling EASY TCA (kyselina trichlóroctová)

Easy TCA je považovaný za najbezpečnejší a najjednoduchší peeling s TCA. Tento výrobok umožňuje široké spektrum hĺbky pôsobenia a liečebných indikácií od liečby akné cez škvrny po starnutie pleti vplyvom svetla či strie. Môže byť používaný na tvár i na tele. Môže sa kombinovať s laserovým ošetrením, depiláciou, či aplikáciou botulotoxínu 

Robí sa 3 – 4 krát, a to raz do týždňa. Preniká až do strednej vrstvy pokožky, a preto má výrazný brúsiaci a bieliaci efekt. Zabezpečí peknú a hladkú pokožku.

Cenník zákrokov

Ošetrenie

Počet zákrokov

Cena

Píling TCA kyselinou 

     1X 

60 € 

Píling TCA kyselinou (balík) 

     4X 

200 € 

Píling AHA kyselinou 

      1x 

45 € 

Píling AHA kyselinou (balík) 

      6x 

 210 € 

Ďakujeme za Vašu objednávku na ošetrenie: Chemický peeling.

Doporučné ošetrenia

  • Akné

    Akné

    Akné je zápalové ochorenie mazových žliaz a vlasových váčkov, ktoré vzniká ako dôsledok uzatvorenia...

    viac info

Naša filozofia

Zdravotnícke zariadenie GALENOS je určené všetkým, ktorí chcú spomaliť starnutie a zdieľajú rovnaké hodnoty ako my: ZDRAVIE na prvom miete, BEZPEČNOSŤ, PRIRODZENOSŤ a OSOBNÝ PRÍSTUP.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny – formou dohody po telefonickom objednaní, alebo cestou objednávacieho formulára.