O nás

O nás

kvapka

Kto sme?

Spoločnosť Galenos vznikla v r. 1995 s cieľom poskytovať zdravotnú starostlivosť v odboroch Fyziatria a liečebná rehabilitácia a RTG. &Od roku 2012 poskytujeme služby v oblasti estetickej dermatolódie.

Za toto obdobie sme získali množstvo skúseností, pričom našou snahou je poskytnúť čo najširšej klientele prístup k najinovatívnejším a najmodernejším globálnym technológiám a trendom  v oblastiach na ktoré sa zameriavame

Tím lekárov

Estetická dermatológia

MUDr. Dominika Mižu dermatológ

Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Vykonáva odborné zákroky ako sú odstraňovanie vrások, aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, mezoterapia, pílingy a zákroky laserom.
Odborná prax – Dermatologické oddelenie FN Trnava, certifikované odborné školenia v technikách injektovania výplňových materiálov, mezoterapie, aplikácie botulotoxínu a laserových metód a zákrokov.

 

Oddelenie FRO

MUDr. Katarína Fabiánová- odborný lekár

 

Sonografická ambulancia:

MUDr. Jana Zeleňáková vedúci lekár

MUDr.Mária  Dufeková – odborný lekár

Naša filozofia

Zdravotnícke zariadenie GALENOS je určené všetkým, ktorí chcú spomaliť starnutie a zdieľajú rovnaké hodnoty ako my: ZDRAVIE na prvom miete, BEZPEČNOSŤ, PRIRODZENOSŤ a OSOBNÝ PRÍSTUP.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny – formou dohody po telefonickom objednaní, alebo cestou objednávacieho formulára.