Frakčný resurfacing

Frakčný resurfacing

kvapka

Jedná sa o najnovšiu svetovú modernú technológiu v omladzovaní kože tváre, krku, dekoltu a rúk s výbornými výsledkami. Je to ambulantný zákrok bez celkovej anestézie s dobou rekonvalescencie na 5 – 10 dní. Má silný antiage efekt- naštartuje znovu tvorbu vlastného kolagénu, čo spôsobí, že pleť je po zákroku opäť napnutá a výrazne sa zlepší aj jej textúra. Ide o prevratnú novinku rýchleho a efektívneho omladenia bez použitia skalpelu. Počas jedného ošetrenia dochádza k eliminovaniu jaziev, pigmentácií, hlbokých vrások, rozšírených pórov a celkovému navráteniu elasticity pokožky a to všetko pri jednom ošetrení!

Frakčný ablačný CO2 laser spôsobí tepelné poškodenie do hĺbky 2 -3 mm s následnou stimuláciou podkožia a efekt zmrštenia kože – stiahnutie pórov, zlepšenie textúry, vyhladenie vrások , jazvičiek a obnovenie elasticity kože. Frakčný znamená možnosť rozdeliť laserový lúč do viacerých utratenkých lúčov, pod ktorými sa pokožka odparuje a medzi tým zostávajú nepoškodené kožné ostrovčeky. Tým sa výrazne znižujú vedľajšie účinky po zákroku a hojenie pacienta. Výhodou je aj voľba rozsahu tepelného poškodenia z 2% až na 20% ošetrovanej oblasti a tým možnosť korigovať pleť rôznych vekových kategórií.

Proces hojenia je veľmi individuálny, podmienený dôkladnou hygienou a starostlivosťou o pleť. Po zákroku sa odporúča 3 - 4 týždne používať krém s ochranným faktorom 50+, 4 – 8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku a neopaľovať v soláriu! Po zákroku je okamžitý viditeľný efekt vypnutia pokožky, v priebehu hojenia sa stimuluje novotvorba kolagénu, ktorá zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky.

Cenník zákrokov

Cena zákroku v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy od 80€

Ďakujeme za Vašu objednávku na ošetrenie: Frakčný resurfacing.

Doporučné ošetrenia

 • Jazvy

  Jazvy

  Jazvy bývajú nepríjemnou spomienkou na bolestivé úrazy, popálenia či chirurgické zákroky. Aj v...

  viac info
 • Akné

  Akné

  Akné je zápalové ochorenie mazových žliaz a vlasových váčkov, ktoré vzniká ako dôsledok uzatvorenia...

  viac info

Naša filozofia

Zdravotnícke zariadenie GALENOS je určené všetkým, ktorí chcú spomaliť starnutie a zdieľajú rovnaké hodnoty ako my: ZDRAVIE na prvom miete, BEZPEČNOSŤ, PRIRODZENOSŤ a OSOBNÝ PRÍSTUP.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny – formou dohody po telefonickom objednaní, alebo cestou objednávacieho formulára.